Прожектор LED Worklight Tripod 2x20W 4000K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Вага | 830 г |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 68 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴


