Кошик
+380 (97) 461-21-33
+380 (66) 540-05-54
ул. Немировича-Данченко, 48, Дніпро, Україна
Svitlo Opt - Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення ОПТом

Вбудовані світлодіодні світильники LED

Вбудовані світлодіодні LED світильники володіють високим рівнем економічності та тривалості експлуатації.

У нас ви можете придбати товар високої якості оптом. Великий асортимент світлодіодних освітлювальних пристроїв.

Вищевказані світильники можна застосовувати, як в побутовому, так і в промисловому масштабах. Також, вбудовані світлодіодні LED світильники відрізняються перевагою максимальної віддачі світла. Незважаючи на це, витрата електричної енергії є низьким, у порівнянні з звичайними світильниками.

Варто зазначити, що вбудовані світлодіодні LED світильники дуже часто називають освітлювальними приладами нового покоління. Термін їх роботи набагато довше, ніж у стандартних люмінесцентних ламп або ламп розжарювання.

Крім цього, вони володіють такими відмітними характеристиками:

 • абсолютна екологічність (в їх складі немає шкідливих хімічних речовин);
 • вони не випромінюють ультрафіолетове випромінювання;
 • рівномірна подача світлового потоку;
 • великий спектр робочих напруг;
 • відсутність спалахів світла;
 • світлодіодні світильники миттєво включаються;
 • високий клас енергоефективності.

Багато сучасні дизайнери вдаються до використання таких освітлювальних пристроїв у своїх інтер'єрних розробках і проектах. Це обумовлено тим, що крім своєї міцної і надійної конструкції, вбудовані світлодіодні LED світильники є виброустойчивыми до зовнішніх факторів.

Обычные светильники быстро выходят из строя и требуют постоянной замены ламп. В каталоге нашего ресурса представлены исключительно качественные и надежные светодиодные светильники. Оформление заявки на покупку на нашем сайте, позволит вам приобрести надежный товар, оригинальность которого подтверждают подлинные сертификаты и документы от производителей.

вбудовані Світлодіодні LED світильники використовуються для підвищення рівня енергоефективності. З їх допомогою вам вдасться заощадити власні кошти (споживають в два-три рази менше електричної енергії на відміну від стандартних ламп розжарювання). Такі сучасні освітлювальні пристрої досить часто задіяні в багатьох дизайнерських та авторських проектах. Ці пристрої можуть органічно влитися в облаштування будь-якого інтер'єру.

Вони придатні для установки на підвісних стелях в якості наступних типів освітлення:

 • основного;
 • додаткового;
 • зонального.

Вбудовані LED світильники на базі світлодіодним забезпечують максимальну освітленість будівель і приміщень, світло розсіюється рівномірно. У ході експлуатації такі світильники функціонують повністю безшумно, практично не нагріваються. Саме тому, дана продукція вважається пожежобезпечною і придатною для монтажу на гіпсокартонні та інші види поверхонь.

Ці вбудовані освітлювальні прилади можуть бути виконані у формах:

 1. квадратної;
 2. круглої.
 3. прямокутної

М'який світло і яскравість світіння не викликає втоми очей (відсутня мерехтливий ефект), таке освітлення повністю безпечно для зору людини. Сьогодні деякі з різновидів вбудованих світлодіодних LED світильників були оснащені водонепроникним корпусом. Цей показник дозволяє встановлювати такі прилади в промислових цехах або інших будівлях з підвищеним рівнем вологості повітря в приміщенні.

Вы можете сделать выгодную онлайн-покупку на нашем сайте в любое удобное для вас время рабочего дня. Будьте уверены, что свой заказ вы получите в самый короткий срок. Действует оперативная система доставки по всем населенным пунктам Украины.

Мы ждем ваших заказов!

Фільтри
Контакти
+380 (97) 461-21-33
+380 (66) 540-05-54
ул. Немировича-Данченко, 48, Дніпро, Україна
Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення «Світло Опт»
Олена Назаренко

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner