Кошик
+380 (97) 461-21-33
+380 (66) 540-05-54
ул. Немировича-Данченко, 48, Дніпро, Україна

Svitlo Opt - Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення ОПТом

Групи товарів та послуг
Вітрина
Контакти
+380 (97) 461-21-33
+380 (66) 540-05-54
ул. Немировича-Данченко, 48, Дніпро, Україна
Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення «Світло Опт»
Олена Назаренко
Svitlo Opt - Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення ОПТом

Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення за доступною вартості


На сайті svitloopt.com.ua ви можете вибрати і купити якісну продукцію. Вигідне співробітництво на оптовій основі. Демократичні і лояльні ціни. Широка палітра вибору освітлювальних пристроїв. Безкоштовні консультації від кваліфікованих менеджерів. Індивідуальний підхід до кожного замовника.


В інтернет-магазині «Svitlo Opt» представлений великий асортимент LED-освітлення. Ми реалізуємо надійні і сертифіковані товарні одиниці від перевірених виробників з світовим ім'ям.

Втілити в життя самі різноманітні світлові задумки сьогодні не складе ніяких проблем. В наші дні світлодіодне освітлення – це унікальні освітлювальні пристрої, які відрізняються високим рівнем економічності. Світлодіодне освітлення вигідно відрізняється від інших різновидів освітлення. Головні відмінності – тривалий термін експлуатації і абсолютна екологічність.


Стандартні джерела світла (у тому числі широко поширені лампи розжарювання) швидко виходять з ладу, їх постійно потрібно міняти. Цей процес не тільки витратний у фінансовому плані, але і досить трудомісткий.


У свою чергу, світлодіодне LED-освітлення для промислових або побутових об'єктів, служить в 50-60 разів довше звичайних джерел світла. Крім цього, електроенергія в ході функціонування ламп або прожекторів, споживається в мінімальній кількості.


До складу світлодіодних освітлювальних приладів не входять будь-які шкідливі для навколишнього середовища і здоров'я людей речовини. Тому, спеціалізованої утилізації такі лампи зовсім не вимагатимуть. Вихідні від світлодіодів промені не шкодять зору людини. Він м'яко розсіюється і не мерехтить.


Перепади в електромережі не зможуть вплинути на справність світлодіодних LED-пристроїв для освітлення. Головними особливостями світодіодного LED-освітлення є наступні фактори:

  1. низький показник споживання електричної енергії;
  2. довговічність експлуатації;
  3. допустима амплітуда роботи світлодіодних LED-освітлювальних приладів від -40 до +50 градусів за Цельсієм;
  4. зносостійкість:
  5. ударостійкість;
  6. відсутність шкідливих випромінювань – ультрафіолетового та інфрачервоного;
  7. високий рівень енергоефективності;
  8. відсутність мерехтіння.

Велика популярність світодіодного LED-освітлення стрімко зростає у всьому світі. Різновидні LED-пристрої на світлодіодній основі ви можете вибрати та придбати в нашому каталозі всього в кілька кліків.
Таке освітлення відмінно підійде, як для побутового, так і для промислового застосування.


Для оформления покупки позвоните по указанному номеру телефона. Наш квалифицированный сотрудник ответит на все вопросы, которые у вас могут возникнуть в процессе поиска продукции. А также поможет выбрать подходящий вариант товара и объяснит все детали предстоящей покупки. Вы вправе заказать услугу «Перезвоните мне». В оговоренное время наш менеджер позвонит вам для подтверждения оптовой покупки светодиодного LED-освещения.
Заказы принимаются с понедельника по пятницу (включительно) с 9-00 часов утра до 18-00 часов вечера без перерывов. Выходные дни – суббота и воскресенье.

Ми оперативно обробляємо всі заявки, що надійшли. Контактні номери телефонів та адресу електронної пошти нашого ресурсу вказані на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner