Лампа світлодіодна DULUX S9 LED 4,5W 3000К 450Lm G23 OSRAM 4058075557994 (заміна люм лам PL-S 9W/830/2P G23)
- Під замовлення
- Код: 4058075557994
Відправка з 29 травня 2026318 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна DULUX S9 LED 4,5W 830 230V EM G23 OSRAM 4058075557994 (заміна люм лам PL-S 9W/830/2P G23)
Переваги продукту
- Світлодіодна заміна традиційних компактних люмінесцентних ламп для використання в світильниках з ЕПРА або для прямого включення в мережу.
- Швидка, проста і безпечна заміна
- Проста заміна завдяки такої ж конструкції, як і у звичайних Компактних Люмінесцентних Ламп
- Низьке енергоспоживання
- Фотобиологическая группа безопасности EN62778 RG1
- Офисы, общественные здания, магазины, супермаркеты и универмаги, отели, рестораны, промышленное освещение
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G23 |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 9 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Кут свічення | 140 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 166 мм |
| Діаметр | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча температура | -20 (min), 45 (max) C |
| Індекс кольоропередачі Ra | >80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴


