Лампа світлодіодна PPRO AR111 75 24° 11.7W 930 3000K G53 4058075608573 OSRAM
Випромінюють теплий білий світ, схожий на світло галогенних ламп і ламп розжарювання, LEDspot AR111 являются идеальным решением для модернизации акцентного и общего освещения в индустрии гостиничного бизнеса и на предприятиях розничной торговли. Эти лампы прекрасно приспособлены для использования в общественных местах, где освещение работает постоянно, например, для создания акцентного освещения в магазинах, ресторанах, гостиницах, а также в галереях, на выставках и в музеях. Многофункциональный дизайн AR111 позволяет выбрать подходящий световой пучок с четкими границами для локализации освещения. Спектр цих ламп не містить УФ - та ІЧ-випромінювань, що робить їх придатними для освітлення чутливих до нагрівання об'єктів (продукти, органічні матеріали, картини тощо). Лампи LEDspot AR111 забезпечують істотну економію енергії і мінімізацію експлуатаційних витрат без зниження рівня яскравості.
Особливості продукту
• Індекс кольоропередачі Ra 90
• Без-ртутні лампи
• Стійкість до вібрацій
• Випромінює світло з чіткими кордонами пучка
• Відсутність ІЧ та УФ-випромінювань, ідеальне рішення для освітлення чутливих до нагріву предметів
Переваги / Застосування
• Економія до 83% електроенергії в порівнянні з галогенними лампами
• Сумісність з більшістю існуючих трансформаторів для низьковольтних галогенних ламп
• Проста заміна низьковольтних галогенних ламп у світильниках, встановлених
• Ідеальні для застосування в галереях, музеях, на виставках, холах, коридорах, на сходах, у санвузлах, зонах реєстрації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 11.7 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Кут свічення | 24 град. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | G53 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 111 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| З регулюванням яскравості | Так |
- Ціна: 940 ₴


