Кошик
+380 (97) 461-21-33
+380 (66) 540-05-54
ул. Немировича-Данченко, 48, Дніпро, Україна
Svitlo Opt - Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення ОПТом

Постачальник LED світильників для високих прольотів в Україні

Постачальник LED світильників для високих прольотів в Україні

ЛІД світильники для високих прольотів - це освітлювальні установки промислового призначення великої потужності, які відповідають усім сучасним вимогам надійності і безпеки:

  • повна відсутність негативного впливу на людський зір;
  • безперебійна робота при широкому діапазоні потужностей;
  • міцність конструкції і стійкість до пошкоджень і деформацій;
  • широкий температурний діапазон (від -50°С до +50°С);


Промислові, LED світильники здатні демонструвати прекрасний радіус освітлення і за рахунок цього давати можливість збільшити дальність прольоту.

Крім того, одним з найпотужніших переваг, з-за якого даний тип освітлювальних промислових систем став провідним у своїй галузі, є його економічність в плані споживання електроенергії, що значно зменшує цифри у квитанціях за оплату.


Відрізняються системи такого типу ще й своєю довговічністю, що дозволяє власникам далекоглядних підприємств ще більше економити в перспективі.


Выбирая данный тип осветительных систем в нашем магазине, вы можете быть уверены в качестве товара. Мы позаботились о том, чтобы сотрудничать лишь с лучшими мировыми производителями и обеспечивать наших клиентов исключительным европейским качеством.
Приобретая осветительные установки у нас, вы получаете гарантию до 7 лет на любую единицу товара из нашего каталога, а также сопроводительные документы, подтверждающие то, что товар сертифицирован.


Низькі оптові ціни, можливість придбання освітлювальних приладів малим і середнім оптом, швидка доставка по всій Україні і стабільне наявності всіх товарних позицій - це те, що отримує кожен наш клієнт і те, що допомагає нашій компанії ось уже 15 років бути одним лідерів в Україні.
Просто залиште заявку, і наш фахівець з вами зв'яжеться для замовлення і докладної консультації.

Інші статті
Контакти
+380 (97) 461-21-33
+380 (66) 540-05-54
ул. Немировича-Данченко, 48, Дніпро, Україна
Промислове та побутове світлодіодне LED-освітлення «Світло Опт»
Олена Назаренко

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner