СВЕТОДИОДНЫЙ LED СВЕТИЛЬНИК VIDEX 20W 5000K Black
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Цветовая температура | 5000K |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Рабочая температура | -20°C+40°C |
| Габаритні розміри | 222mm x 27mm |
| Штрихкод | 4820246485265 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Материалы | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Світловий потік, лм | 2200 |
| Максимальна сила струму, А | 150mA |
| Класс защиты | IP44 |
| Напруга мережі (В) | 185-265 |
| Енергоефективність | 110 Lm/W |
| Диаметр врезного отверстия | 190-200 mm |
| Кут розсіювання світла, ° | 140 |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Ресурс роботи | 35000 годин |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴




