Светодиодный светильник ATOM ALULINE LED 34Вт 1130мм 4000К 4400Lm IP40 линейный, накладной
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 180003
3 240 ₴
Показать оптовые ценыАлюмінієвий світильник для внутрішніх приміщень із можливістю підвісного, накладного кріплення.
Декілька світильників можна об'єднати в суцільну лінію, а також інтегрувати в різні системи керування світлом.
Завдяки ряду монтажного приладдя та різним варіантам конфігурації світильник можна легко встановити та адаптувати до вимог замовника. Сфера застосування. Завдяки принципам конструкції наші світлодіодні світильники забезпечують ступінь захисту від пилу, забруднень та проникнення води. Світильник підходить для освітлення офісів, коридорів, інтер'єрів шкіл, бібліотек, аудиторій, лікарень та холів. Корпус виконаний з анодованого алюмінію, що робить його механічно стабільним та міцним (рівень удароміцності – ІК08). Крім того, він стійкий до дій низки хімікатів. Його розмір та форма не змінюються при зміні температури.
Розсіювач - опаловий, виготовлений із полікарбонату (РС).
Основні переваги: висока механічна міцність, висока термостійкість і стійкість до ударів, а також відмінна прозорість.
Додаткові переваги: надзвичайно висока ефективність освітлення зарахунок високої світлопроникності, унікальної на ринку, до 90%, відмінна однорідність світла (без тіней), усунення сліпучого ефекту (без відблисків), збереження звичайних, добре відомих характеристик
розсіювача, таких як хімічна та термостійкість, механічні властивості, УФстабілізація тощо.
Універсальна ширина (не одинарна та не подвійна) та тонка форма спрощують розрахунок світла.
Відбивачі дозволяють кращому розсіюванню світла та його рівномірному заливанню.
Монтаж: горизонтально/вертикально на будь-яку поверхню за допомогою підвісу (входить до комплекту)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АТОМ |
| Вес | 2600 г |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 34 Вт |
| Применение освещения | Для выставочных залов, Для торговых площадей, Для медицинских учреждений, Для рекламы, Для учебных заведений, Для офисных помещений |
| Способ монтажа | Накладной |
| Срок службы | 70000 час |
| Степень защиты IP | 40 |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Размеры | |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 1130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики излучения | |
| Индекс цветопередачи, не менее | 80 |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Пульсация светового потока | 1 % |
| Световая отдача | 130 лм/Вт |
| Световой поток | 4400 лм |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | хром |
- Цена: 3 240 ₴


